Techbol Hurtownia

O Techbol Hurtownia

Jesteśmy Polską Firmą Rodzinną z 20 letnią tradycją w handlu hurtowym i detalicznym, posiadamy ponad 3500 tysiąca artykułów najwyższej jakości i stale rozszerzamy grupy asortymentowe o niezbędne do prowadzenia państwa    działalności. Działamy na ponad 1000 m2 powierzchni handlowej I magazynowej, dysponujemy własnym transportem, na który nasi klienci mogą zawsze liczyć, posiadamny samoobsługową hala CASH&CARY na której przeprowadzamy liczne akcje promocyjne. Miła i szybka obsługa, łatwy dojazd i parkowanie to niektóre z atutów naszej hali cash&cary co przyczyniło się że mamy około 2000 lojalnych i zadowolonych klientów.
Od 1998 roku tworzymy najszybciej rozwijającą się sieć sprzedaży hurtowej artykułów jednorazowych dla domu, handlu I gastronomii Konsorcjum Handlowe ODRA PAK, które prężnie działa na terenie całego kraju, głównie w takich miastach jak: Bolesławiec, Gorzów Wlkp., Jarosław, Jelenia Góra, Kostrzyn, Opole, Poznań, Stargard Sz., Świdnica, Wałbrzych, Wrocław, Legnica, Zielona Góra, Zgorzelec, Lublin, Ostrów Wlkp, Białystok.

……a to mobilizuje do dalszego rozwoju, zmian i polepszania warunków naszej wspólnej współpracy,

Dla nas, państwo – nasi klienci, są jedyną rzeczą której nie chcemy zmieniać!!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajdą państwo więcej szczegółów o naszej firmie: www.techbol.pl

Zachęcamy również do zakupów w naszym sklepie internetowym: www.paklo.pl