Sala Zabaw Oli

Kategoria

Linki

O Sala Zabaw Oli

Imprezy dla dzieci

Kompleksowa organizacja imprez dla dzieci

To my – Marzena i Dominika! Jesteśmy po to, aby uszczęśliwiać dzieci, więc jeśli organizujesz imprezę z udziałem najmłodszych, piknik rodzinny, bądź przyjęcie z okazji urodzin Twojej pociechy, koniecznie zaproś nas do siebie. Z przyjemnością będziemy świętować ten szczególny dzień razem z Tobą! Świadczymy profesjonalne usługi artystycznego malowania twarzy dla dzieci, opieki nad dziećmi oraz wypożyczania urządzeń rekreacyjnych na imprezy plenerowe i urodzinki. Wykonujemy m.in. charakteryzacje na bale przebierańców, halloween, występy sceniczne oraz na potrzeby sesji zdjęciowych. Obsługujemy takie imprezy jak festyny, pikniki, imprezy firmowe, dni miast, akcje promocyjne, urodziny itd. Chcesz zorganizować coś oryginalnego i zrobić wrażenie na wszystkich? Nic prostszego… po prostu zadzwoń do nas :)

Urodzinki jak z bajki!

Zorganizujemy dla Was niezapomniane urodziny w Twoim domu lub ogrodzie.

Urodzinki, pikniki, festyny i wesela z nami to niezapomniane chwile i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych!

W programie m.in.:

  • gry, zabawy i konkursy z nagrodami
  • zabawy z chustą animacyjną
  • malowanie twarzy
  • skręcanie baloników
  • baloniki marzeń
  • bańki mydlane
  • urodzinki tematyczne
  • wymarzony tort
  • odwiedziny klauna
  • przygotowanie dekoracji

Malowanie twarzy

Malowanie twarzy to atrakcja, którą dzieci uwielbiają – kolejka do stoiska naszych charakteryzatorów nigdy się nie kończy. Buzie malujemy atestowanymi farbami, które w łatwy sposób zmywają się wodą i mydłem. Posiadamy własne wyposażenie stanowiska bądź możemy zająć to, które zostanie przygotowane przez Państwa.

Oferta urodzinowa

Urodziny w domu wcale nie muszą być nudne! My sprawimy, że będą oryginalne! Zjawimy się na miejscu, przygotujemy stanowisko charakteryzatorskie i przemienimy dzieci w kolorowe motyle, tygryski, piratów albo superbohaterów. Dodatkowo nasz charakteryzator może zjawić się na przyjęciu w kolorowym kostiumie Klauna!

Uwaga ! Przy wyborze urodzin z Klaunem upominek dla każdego dziecka gratis!

Oferta dla firm

Nasi charakteryzatorzy zadbają o profesjonalną atrakcję dla najmłodszych na imprezach plenerowych, piknikach, eventach itp. Dla Państwa przygotujemy stanowisko z artystycznym malowaniem twarzy. Dodatkowo charakteryzator może być przebrany za Klauna bądź wystąpić w stroju, który Państwo zapewnią.

Gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach!
tel.513 107 330