BHP COMPLEX

Kategoria

Linki

O BHP COMPLEX

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu przy ul. Garncarskiej 17 w  Bolesławcu.
Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 900 - 1700

Ubierzemy Państwa pracowników od stóp do głów. Nasza oferta obejmuje zarówno proste ubrania robocze jak i odzież ochronną zapewniającą bezpieczne wykonywanie pracy. W naszym sklepie znajdziecie produkty odpowiednie do każdej możliwej sytuacji w pracy i na każdą pogodę.

 

Współpracujemy z krajowymi i zagranicznymi producentami i dystrybutorami odzieży roboczej i ochronnej.

Należy do nich np. firma „MASCOT International A/S”, która opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej klasy odzież i obuwie robocze. Ich wyroby wyróżniają się funkcjonalnością i wygodą. Są eleganckie, trwałe i bezpieczne. Stale podlegają unowocześnianiu w oparciu o uzyskiwane na bieżąco doświadczenia i najnowsze technologie.

 

Mamy w swej ofercie także obuwie PPO Strzelce Opolskie, cieszącego się od lat pozycją lidera w produkcji obuwia bezpiecznego i zawodowego. Obiecujemy, że nasz asortyment będzie się stale powiększać, by zadowolić i usatysfakcjonować naszych klientów. Jeśli braknie u nas produktu, którego będziecie Państwo potrzebować, sprowadzimy go.

 

Poprzez współpracę z zespołem specjalistycznych firm posiadających bogate doświadczenie w zakresie BHP, stale podnosimy poziom świadczonych przez nas usług.